KABA - Przedsiębiorstwo Budowlane KABA - Elementy dla Budownictwa KABA - Przedsiębiorstwo Budowlane KABA - Elementy dla Budownictwa
KABA - Przedsiębiorstwo Budowlane Strona glówna O firmie Nasza oferta Nasze realizacje Oferta specjalna Kontakt
KABA - Elementy dla Budownictwa KABA - Przedsiębiorstwo Budowlane KABA - Elementy dla Budownictwa
 

GRUPA KABA to dwie niezależne firmy działające w jednym układzie właścicielskim pod tym samym adresem w Międzyrzeczu Górnym 407 koło Bielska Białej.

Pierwsza z nich, KABA – Przedsiębiorstwo Budowlane rozpoczęła działalność jako firma prywatna w 1989 roku w Bielsku-Białej. W 2000 roku rozpoczęto budowę nowej siedziby w Międzyrzeczu Górnym i w roku 2003 wprowadzono się do nowych zabudowań. Od samego początku firma prowadzi działalność na rynku budowlanym, w pierwszym okresie w większości wykonując prace remontowe a następnie w charakterze Generalnego Realizatora Inwestycji, Inwestora Zastępczego, a przede wszystkim Generalnego Wykonawcy realizując głównie obiekty przemysłowe i użyteczności publicznej.

Druga, KABA – Elementy dla Budownictwa Sp. z o.o. powstała w 2002 roku rozpoczynając jako firma handlowa zajmująca się sprzedażą materiałów budowlanych i elementów dla budownictwa, zaopatrując jednocześnie w materiały Przedsiębiorstwo Budowlane, by następnie rozszerzyć działalność o usługi budowlane współpracując z Przedsiębiorstwem. Działa jako Generalny Wykonawca realizujšc również obiekty przemysłowe i użyteczności publicznej.

Razem tworząc grupę dysponujemy dużym potencjałem wykonawczym a mając własną hurtową sprzedaż materiałów budowlanych potrafimy być konkurencyjni na rynku budowlanym.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

 
 

image2.jpg

 

image3.jpg